Caracteristici generale
| Tip | autoturisme |
| Vârstă | de la 1 an |
| Material | lemn |
| Dimensiuni | 100x60x50 mm |
| Длина машины | 10 cm |
| Greutate | 0.1 kg |
| Mașini incluse | 1 |
| Specificații suplimentare | în sortiment |
Alte informații
| Producător | Hape |
| Cod EAN | 6943478002234 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină Hape (E0057) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.