Caracteristici generale
| Tip | supercar |
| Scala | 1:64 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Dimensiuni | 75x35x20 mm |
| Длина машины | 7.5 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 16,5x11x3,5 cm |
| Greutate | 0.049 kg |
| Mașini incluse | 1 |
| Ambalaj | blister |
| Specificații suplimentare | în sortiment |
Alte informații
| Producător | Hot Wheels |
| Cod EAN | 194735023509, 194735025626 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină Hot Wheels (HDG89) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.