| Tip | autoturisme |
| Model | Pagani |
| Scala | 1:38 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | metal , plastic |
| Culoare | galben |
| Deschiderea usi | da |
| Motor inerțial | da |
| Dimensiuni | 125x50x40 mm |
| Длина машины | 12.5 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 18x8x5 cm |
| Producător | Kinsmart |
| Cod EAN | 4743199055449 |









