Caracteristici generale
| Tip | set |
| Material | metal ,
plastic |
| Dimensiuni | 70x30x30 mm |
| Длина машины | 7 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 58x18x19,7 cm |
| Greutate | 5 kg |
| Mașini incluse | 100 |
Alte informații
| Producător | Mideer |
| Cod EAN | 6936352561286, 6936352599906 |
Specificațiile și imaginile produsului Set de mașini Mideer Set 100pcs (MD6128) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.