| Tip | autoturisme |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | galben |
| Dimensiuni | 385х92х100 mm |
| Длина машины | 38.5 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 40,5х10х12,7 cm |
| Mașini incluse | 1 |
| Inclus în plus | remorcă , barcă |
| Ambalaj | plasă |
| Producător | Полесье |
| Cod EAN | 4810344092540 |









