Caracteristici generale
| Tip | utilaje de constructii ,
tractor |
| Model | Belarus |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | roșu |
| Motor inerțial | da |
| Dimensiuni | 424х100х110 mm |
| Длина машины | 42 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 44x14x11 cm |
| Greutate | 0.28 kg |
| Ambalaj | cutie tip deschis |
Alte informații
| Producător | Полесье |
| Cod EAN | 4810344091338 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină Полесье Belarus (91338) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.