Caracteristici generale
| Tip | off-road |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Dimensiuni | 350x230x205 mm |
| Длина машины | 35 cm |
| Greutate | 0.72 kg |
| Mașini incluse | 1 |
| Specificații suplimentare | în sortiment |
Alte informații
| Producător | Technok |
| Cod EAN | 4823037603466 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină Technok Jeep (3466) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.