| Tip | utilaje de constructii , camion benă , încărcător |
| Model | John Deere |
| Vârstă | de la 1,5 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | verde |
| Dimensiuni | 152x108x114 mm |
| Длина машины | 15 cm |
| Greutate | 1.1 kg |
| Mașini incluse | 2 |
| Ambalaj | cutie |
| Producător | Tomy |
| Cod EAN | 036881358749 |









