Caracteristici generale
| Tip | utilaje de constructii ,
încărcător |
| Scala | 1:16 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | galben |
| Motor inerțial | da |
| Dimensiuni | 298x120x125 mm |
| Длина машины | 29.8 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 32x18,5x11,5 cm |
| Greutate | 0.342 kg |
| Efecte muzicale | da |
| Efecte de iluminare | da |
| Alimentare | 3xAG13 |
Alte informații
| Producător | Wenyi |
| Cod EAN | 4840781361671 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină Wenyi WY420A sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.