Caracteristici generale
| Tip | camion ,
maşini servicii speciale |
| Scala | 1:12 |
| Vârstă | de la 3 ani |
| Material | plastic |
| Culoare | albastru |
| Motor inerțial | da |
| Dimensiuni | 300x165x110 mm |
| Длина машины | 30 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 35,5x21x14 cm |
| Greutate | 0.8 kg |
| Efecte muzicale | da |
| Efecte de iluminare | da |
| Alimentare | 3xAG13 |
| Ambalaj | cutie tip deschis |
Alte informații
| Producător | Wenyi |
| Cod EAN | 4840781359739 |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină Wenyi (WY833B) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.