Caracteristici generale
| Putere | 5 W |
| Trepte de taiere | 6 |
| Lungimea maximă | 18 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 1.5 ore |
| Autonomie | 60 min |
| Culoare | negru |
| Greutate | 270 g |
| Set | Ulei ,
Perie de curățare ,
Accesoriu pieptene ,
Cablu USB tip C |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ardesto |
| Cod EAN | 684079966964 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de tuns Ardesto HC-Y22-B sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.