Caracteristici generale
| Lungimea minimă | 0.8 mm |
| Lungimea maximă | 16 mm |
| Lăţimea cuţitului | 40 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 3 ore |
| Autonomie | 240 min |
| Culoare | oțel |
| Greutate | 230 g |
| Set | 8 duze 0,8/1,5/3/4,5/6/10/13/16 mm ,
perie de curatat ,
ulei |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kiepe |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de tuns Kiepe Groove 6201 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.