Caracteristici generale
| Numar piepteni | 10 |
| Lungimea minimă | 0.8 mm |
| Lungimea maximă | 25 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 3 ore |
| Autonomie | 180 min |
| Culoare | negru |
| Greutate | 276 g |
| Set | capac de protectie ,
adaptor de retea 110 – 240 V cu cablu de 2 m ,
ulei ,
perie ,
10 accesorii de tuns (1,5, 3, 4,5, 6, 10, 13, 16, 19, 22 și 25 mm) ,
șurubelniță pentru îndepărtarea blocului de lame |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kiepe |
| Cod EAN | 8008981911720 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de tuns Kiepe Tattoo 6342 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.