Caracteristici generale
| Numar piepteni | 3 |
| Trepte de taiere | 28 |
| Lungimea minimă | 0.5 mm |
| Lungimea maximă | 28 mm |
| Lăţimea cuţitului | 41 mm |
| Alimentare | acumulator ,
priza |
| Timp de incarcare a bateriei | 8 ore |
| Autonomie | 75 min |
| Atașament pentru barbă | da |
| Culoare | albastru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8710103897835 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de tuns Philips HC5612/15 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.