Caracteristici generale
| Numar piepteni | 2 |
| Trepte de taiere | 22 |
| Lungimea minimă | 0.5 mm |
| Lungimea maximă | 24 mm |
| Alimentare | acumulator ,
priza |
| Timp de incarcare a bateriei | 16 ore |
| Autonomie | 45 min |
| Culoare | negru |
| Greutate | 170 g |
| Set | accesoriu pieptene 14 - 24 mm ,
Atașare pieptene 3 - 13 mm ,
adaptor ,
perie de curățare ,
ulei pentru lubrifiere |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Remington |
| Cod EAN | 5038061134049 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de tuns Remington HC3000 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.