| Tip | aparat de masaj manual |
| Scopul | cap |
| Culoare | alb |
| Timp de incarcare | 1.5 h |
| Alimentare | acumulator |
| Capacitatea bateriei | 500 mAh |
| Сonsumul de energie | 5 W |
| Material | plastic |
| Greutate | 215 gr |
| Dimensiuni | 10x8.9x7.5 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | XO |
| Cod EAN | 6920680860739 |









