Fotoliul de masaj Naipo NP‑MC2401 este un fotoliu electric inteligent de masaj cu tehnologie 4D PRO, care imită mișcările mâinilor unui maseur profesional, oferind relaxare profundă pentru gât, spate, umeri, brațe, zona lombară, fese și picioare.
Modelul dispune de 12 programe automate, funcție de scanare a corpului, încălzire integrată și mod Zero‑G (gravitație zero) pentru confort maxim. Ecranul LCD, difuzoarele Bluetooth și funcția de încărcare wireless adaugă comoditate în timpul ședinței de masaj.
Este alegerea perfectă pentru relaxare acasă și îngrijire completă a corpului după o zi plină.
| Tip | scaun de masaj |
| Zona de masaj | gât , umeri , spate , partea inferioară a spatelui , fese , coapse , gambe , picioare |
| Greutatea maximă a utilizatorului | 120 kg |
| Dimensiuni în stare desfășurată | 167.5х80х112 cm |
| Culoare | gri |
| Material de tapițerie | piele artificială |
| Putere | 128 W |
| Alimentare | priza |
| Telecomandă | da |
| Numărul de programe automate | 12 |
| Timp minim de sesiune | 20 min |
| Timp maxim de sesiune | 20 min |
| Control vocal | nu |
| Reglarea intensității masajului | da |
| Funcția de încălzire | da |
| Funcția de scanare corporală | da |
| Personalizare pentru înălțimea utilizatorului | da |
| Mod zero-G | da |
| Ionizator de aer încorporat | nu |
| Boxe încorporate | da |
| Oprire automată | da |
| Bluetooth | da |
| Dysplay | da |
| Greutate | 106 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Naipo |









