Пistolul de vopsit pneumatic Stanley 150133XSTN - este un instrument de înaltă calitate, de utilizare universală, care este folosit pentru aplicarea unei game largi de lacuri și vopsele. Se caracterizează printr-o eficiență ridicată a pulverizării, o alimentare constantă cu aceeași cantitate de vopsea în duză, libertatea de poziționare a vopsitorului în raport cu rezervorul de material de vopsit. Este ideal pentru vopsirea automobilelor, lucrări de tâmplărie și utilizare industrială.
| Tipul | pistol de vopsit |
| Presiune nominală | 4 bar |
| Pulverizare | pneumatic |
| Diametrul duzelor | 1.5 mm |
| Locația rezervorului | superioară |
| Volumul | 0.5 l |
| Greutatea | 0.7 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Stanley |









