| Tip | saltea |
| Model | fără arcuri |
| Înălțimea saltelei | 6 cm |
| Dimensiuni (l×L) | 70x70 cm |
| Lungime | 70 cm |
| Lățime | 70 cm |
| Suprafaţă exterioară | tricotaje |
| Material 1 | nucă de cocos |
| Material 2 | poliuretan |
| Duritate | mediu-dur |
| Bilateral | da |
| Husa detașabilă | da |
| Funcție | paturi pentru copii |
| Formă | rotund |
| Producător | Plitex |
| Cod EAN | 2800002444172 |









