| Tip | saltea |
| Model | fără arcuri |
| Înălțimea saltelei | 6 cm |
| Dimensiuni (l×L) | 120x60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Lățime | 60 cm |
| Suprafaţă exterioară | poliester |
| Conținut | poliuretan |
| Hipoalergic | da |
| Husa detașabilă | da |
| Funcție | paturi pentru copii |
| Producător | Sensillo |
| Cod EAN | 5908310395289 |









