Caracteristici generale
| Tip | fără arcuri |
| Suprafaţă exterioară | Aloe Vera |
| Husă detașabilă | da |
| Dimensiune | 200x200 cm |
| Lățime | 200 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Înălțime | 22 cm |
| Duritate | mediu |
| Nivel de duritate | 3 |
| Sarcină maximă (1 persoană)
?
| 150 kg |
| Permeabilitatea la aer | da |
| Material 2 | spumă Oxygen |
| Material 3 | spumă Lavender |
| Materialul 4 | spumă Nightfly |
Specificațiile și imaginile produsului Saltea ortopedica Materasso Oxigen Motion 200x200x22 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.