Caracteristici generale
| Tip | cu arcuri |
| Sistem de arcuri | independente |
| Suprafaţă exterioară | Tencel |
| Dimensiune | 160х200 cm |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Înălțime | 31 cm |
| Efect de memorie | este |
| Numărul de mânere | 4 |
| Materialul 1 | fibră siliconată |
| Material 2 | spumă poliuretanică dublu matlasată |
| Material 3 | spumă Visco Memory |
| Materialul 4 | spuma Comfort Foam |
| Materialul 5 | spumă poliuretanică matlasată |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Prima |
Specificațiile și imaginile produsului Saltea ortopedica Prima Dubai Chocolate 31cm 160x200 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.