Caracteristici generale
| Tip | cu arcuri |
| Sistem de arcuri | independente |
| Suprafaţă exterioară | tricot |
| Dimensiune | 120x190 cm |
| Lățime | 120 cm |
| Lungime | 190 cm |
| Înălțime | 19 cm |
| Materialul 1 | fibră siliconată |
| Material 2 | spumă Comfort Foam |
| Material 3 | spumă poliuretanică matlasată |
| Materialul 4 | pisla |
| Materialul 5 | fibră siliconată |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Prima |
Specificațiile și imaginile produsului Saltea ortopedica Prima Tech Sleep 19cm 120x190 Grey sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.