| Extensibil | da |
| Forma | dreptunghiulară |
| Lungime | 120 cm |
| Dimensiunea mesei (l×L) | 120x70 cm |
| Dimensiunea în stare extinsă (l×L) | 150x70 cm |
| Înălțime | 76 cm |
| Numărul de locuri | 4 , 6 |
| Material carcasă | lemn |
| Culoare carcasă | wenge |
| Material blat | furnir |
| Culoare blat | wenge |
| Greutate | 26.7 kg |
| Particularități | fără scaune |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Drewmix |
| Cod EAN | 2009885001148 |









