Caracteristici generale
| Colecție | Cubi |
| Tip | ghiveci |
| Poziție | pe masă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Volum | 1.5 l |
| Lățimea | 14 cm |
| Lungimea | 14 cm |
| Înălțime | 26 cm |
| Dimensiunea interioară a giveciului | 12х14 cm |
| Greutate | 1.84 kg |
| Material | plastic |
| Culoarea | alb |
| Sistem automat de udare | da |
| Indicator de nivel al apei | da |
| Țara de fabricare | Germania |
Specificațiile și imaginile produsului Ghiveci Lechuza Maxi Cubi Premium 14 White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.