Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 100 Ah |
| Curent de pornire | 830 A |
| Polaritate borne | «0» |
| Construcție | european |
| Lungime | 306 mm |
| Lățime | 175 mm |
| Înălțime | 224 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Inci Aku Maxima Asia (D31 100 083 011) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.