Caracteristici generale
| Seria | Bruno |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | sonoma închis |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | gri |
| Număr de uși | 2 |
| Lățime | 65 cm |
| Inălțime | 46 cm |
| Adâncime | 35.5 cm |
Specificațiile și imaginile produsului Dulăpior Ambianta Bruno 460x650x355mm Sonoma Inchis sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.