| Tipul | cabină închisă |
| Construcția | cu toți pereții |
| Amplasarea căzii | universal |
| Materialul căzii | acril |
| Materialul pereților | sticlă |
| Culoarea pereților exteriori | albastru tonifiat |
| Culoarea pereților interiori | negru |
| Construcția ușilor | sliding |
| Numărul de uși | 2 |
| Tipul de manipulare | manual |
| Dimensiunile cabinei | 1000x1000x2150 mm |
| Înălțimea căzii | 40 cm |
| Lungimea | 1000 mm |
| Lățimea | 1000 mm |
| Înălțimea | 2150 mm |
| Funcții suplimentare | rafturi , duș tropic , ventilare , hidromasaj |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | R-Grup |
| Cod EAN | 2003333333553 |









