| Tip | gaming(streaming) |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | de masa |
| Frecvență minimă | 25 Hz |
| Frecvență | 20000 Hz |
| Orientare | cardioid |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 150 Ohm |
| Cablu | da |
| Lungimea cablului | 1.8 m |
| Разъемы | USB |
| Material | plastic , metal |
| Culoare | negru |
| Producător | Thronmax |
| Cod EAN | 8711148977988 |









