Caracteristici generale
| Tip | convertor media |
| Numărul total de porturi | 2 |
| Numărul de porturi RJ45 | 1 |
| Viteză maxima RJ-45 | 1000 Mbps |
| Uplink | 1 |
| Standarde de rețea | IEEE 802.3 ,
IEEE 802.3i ,
IEEE 802.3u ,
IEEE 802.3ab ,
IEEE 802.3x ,
IEEE 802.3z |
| Rata de date | 10/100/1000 Mb/s |
| Lățime de bandă internă | 2 Gb/sec |
| Detecție polarității | Auto MDI/MDIX |
| Consum de energie | 1.8 W |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 94.5x73x27 mm |
| Înălţime | 0.15 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tp-Link |
| Cod EAN | 2259931000018 |
Specificațiile și imaginile produsului Media converter Tp-Link MC212CS-20 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.