Caracteristici generale
| Tip | convertor media |
| Numărul total de porturi | 2 |
| Numărul de porturi RJ45 | 1 |
| Viteză maxima RJ-45 | 10 Mbps,
100 Mbps,
1000 Mbps |
| Porturi SFP | 1х 1000 Mbps |
| Standarde de rețea | IEEE 802.3ab ,
IEEE 802.3z |
| Consum de energie | 1.7 W |
| Dimensiuni (LxAxÎ) | 94.5х73х27 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.5 kg |
| Producător | Tp-Link |
| Cod EAN | 1210002611077, 6935364030476 |
Specificațiile și imaginile produsului Media converter Tp-Link MC220L sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.