Caracteristici generale
| Tip montare | pe blat |
| Forma | rotundă |
| Lăţime | 40 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Înălțime | 10.5 cm |
| Material | piatră artificială |
| Сuloare | alb |
| Greutate | 8.5 кg |
| Țară producătoare | Turcia |
Specificațiile și imaginile produsului Lavoar Vitra Memoria (M58000005000) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.