Caracteristici generale
| Tip | digital |
| Locul de instalare | exterior |
| Tip carcasa | dom |
| Tip matricei | CMOS |
| Dimensiunea matricei | 1/2.9 " |
| Rezoluția senzor | 2 Mp |
| Сomprimare video | H.264 ,
H.264+ ,
H.265 ,
H.265+ |
| Rezoluția maximă | 1920x1080 |
| Rata maximă a cadrelor | 25 fps |
| Distanță focală | 2.8 mm |
| Unghi de vizionare (orizontal) | 103 ° |
| Mod de noapte | da |
| Microfon încorporat | da |
| Difuzoare încorporate | da |
| Înregistrarea pe card | da |
| Alimentare PoE | da |
| Dimensiuni | 110х89 mm |
| Greutatea | 340 g |
Specificațiile și imaginile produsului Cameră de supraveghere video HiWatch DS-I253M (С) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.