Caracteristici generale
| Tip | suspendat |
| Lumina | SMD LED |
| Fluxul luminos | 420 lumen |
| Material | plastic |
| Clasa de securitate | IP-20 |
| Tip de baterie/acumulator | 2 x 4.0V 1.6 Аh |
| Temperatura culorii | 12000 K |
| Putere | 15 W |
| Dimensiuni | 350x50x50 mm |
| Culoare | alb |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 8680985561912 |
Specificațiile și imaginile produsului Lampă de semnalizare Horoz MESSI-15 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.