Caracteristici generale
| Functii disponibile | Imprimanta/Scanner/Copiator |
| Tehnologie de printare | color |
| Tehnologie de printare | inkjet |
| Ciclu de utilizare, lunar | 3000 pagini |
| Format | A4 |
| Imprimare fără margini | da |
| Format maxim de imprimare fără margini | 210x297 |
| Rezolutie printare alb/negru | 1200x1200 |
| Rezolutie printare color | 4800x1200 |
| Viteza de printare alb/negru | 12 Ppm |
| Viteza de printare color | 5 Ppm (A4) |
| Rezolutie scanner | 1200х1200 Dpi |
| Număr de culori | 4 |
| Număr de cartuşe | 4 |
| Sistemul de alimentare continuă cu cerneală | da |
| Capacitate memorie | 64 Mb |
| Interfata Wi-Fi | da |
| Interfeţe | USB 2.0 Hi Speed |
| Tava de alimentare | 100 foi |
| Tava de livrare | 30 foi |
| Dimensiuni | 157x434x361 mm |
| Greutate | 5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 8 kg |
| Producător | HP |
| Cod EAN | 196188530313 |
Specificațiile și imaginile produsului Multifunctional Hp Smart Tank 580 (1F3Y2A) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.