| Tip | analog |
| Nr. de canale | 10 |
| Fel | pasiv |
| Egalizator | 3 benzi pe canale mono , 2 benzi pe canale stereo |
| Efecte | procesor SPX 24 programe |
| Gama de frecvențe | 20-20000 Hz |
| Intrări de microfon | 4 |
| Intrări de linie | 4 x mono , 3 x stereo |
| Iesiri principale | 2 x stereo |
| Alte iesiri | 2 x RCA , ieșire monitor |
| Ieșiri pentru căști | 1 |
| Interfeţe | USB in/out |
| Conectarea controler de picior | da |
| Nr. de bus-uri | 1 x AUX , 1 x stereo |
| Alimentare fantomă | da |
| Dimensiuni | 1244 x 71 x 294 mm |
| Greutate | 2.1 kg |
| Material carcasa | metal |
| Culoare | negru |
| Producător | Yamaha |
| Cod EAN | 4957812547888 |









