| Tip montare | sub blat , încastrabilă |
| Formă | pătrată |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | nu |
| Dimensiuni | 540x440 mm |
| Dimensiuni cuvă | 500x400 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | auriu |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Grosime | 1.2 mm |
| Producător | Reginox |
| Cod EAN | 8712465030745 |









