| Sistema radio | da |
| Tip | vocal |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | manual |
| Frecvență minimă | 45 Hz |
| Frecvență | 45 - 18000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | 2.4ГГц |
| Raport semnal/zgomot | 105 dB |
| Buton de introducere | da |
| Alimentare | baterie |
| Distanta de lucru | 60 m |
| Разъемы | jack 6.3 mm , XLR |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 302 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | AMC |
| Cod EAN | 4779027621623 |









