| Sistema radio | da |
| Tip | lavalier |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Frecvență minimă | 50 Hz |
| Frecvență | 50 - 18000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Impedanţă nominală | 200 Ohm |
| Sensibilitate | -46 dB |
| Raport semnal/zgomot | 105 dB |
| Buton de introducere | da |
| Alimentare | baterie |
| Distanta de lucru | 60 m |
| Разъемы | Jack 3.5 mm , XLR |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 21 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | AMC |
| Cod EAN | 4779027621708 |









