| Tip | gaming(streaming) , pentru calculator |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | de masa |
| Frecvență | 50-16000 Hz |
| Orientare | cardioid |
| Conectare | cu fir |
| Sensibilitate | -44 dB |
| Raport semnal/zgomot | 120 dB |
| Buton de introducere | da |
| Cablu | da |
| Lungimea cablului | 1.7 m |
| Разъемы | jack 3.5 mm , USB |
| Culoare | crom |
| Greutate | 360 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Arozzi |
| Cod EAN | 769498678817 |







