| Sistema radio | da |
| Tip | pentru smartphone |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | clamă |
| Frecvență minimă | 100 Hz |
| Frecvență | 100-20000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | 2.4ГГц |
| Sensibilitate | -34 dB |
| Raport semnal/zgomot | 90 dB |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 110 dB |
| Alimentare | baterie |
| Distanta de lucru | 100 m |
| Разъемы | Jack 3.5 mm , USB Type-C |
| Material | plastic , metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 32 g |
| Dimensiuni (LxH) | 34x50x20 mm |
| Set complet | 1 microfon |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Avmatrix |
| Cod EAN | 6971118002429 |









