| Sistema radio | da |
| Tip | pentru smartphone |
| Construcție | clamă |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20 - 16000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | 2.4ГГц |
| Raport semnal/zgomot | 80 dB |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 120 dB |
| Alimentare | baterie |
| Distanta de lucru | 100 m |
| Разъемы | Lightning , Type-C |
| Material | plastic , metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 86 g |
| Dimensiuni (LxH) | 62x38x79 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.26 kg |
| Producător | Boya |
| Cod EAN | 6977490710013 |









