Caracteristici generale
| Sistema radio | da |
| Tip | pentru smartphone |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | clamă |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20-20000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | 2.4ГГц |
| Sensibilitate | -26 dB |
| Buton de introducere | da |
| Alimentare | baterie |
| Distanta de lucru | 10 m |
| Разъемы | USB Type-C |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 140 g |
| Dimensiuni (LxH) | 30x78x62 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.14 kg |
| Producător | Cellularline |
| Cod EAN | 8018080494383 |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon Cellularline Talk Pro Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.