| Sistema radio | da |
| Tip | vocal |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | manual |
| Frecvență minimă | 50 Hz |
| Frecvență | 50-18000 Hz |
| Conectare | fără fir |
| Sensibilitate | 105 dB |
| Gama RF | 470-960 MHz |
| Alimentare | baterie |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Flame |









