Caracteristici generale
| Sistema radio | da |
| Tip | pentru smartphone |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | clamă |
| Frecvență minimă | 80 Hz |
| Frecvență | 80-16000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | 2.4ГГц |
| Sensibilitate | -38 dB |
| Raport semnal/zgomot | 64 dB |
| Puterea emițătorului | 10 mW |
| Gama RF | 2400-2483.5 MHz |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 110 dB |
| Buton de introducere | da |
| Alimentare | baterie |
| Distanta de lucru | 20 m |
| Разъемы | USB Type-C |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 19 g |
| Dimensiuni (LxH) | 57x15x10 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hama |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon Hama Lavalier Type-C (4680) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.