Caracteristici generale
| Tip | pentru karaoke |
| Construcție | manual |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20-20000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Buton de introducere | da |
| Bluetooth | da |
| RGB iluminare | da |
| Alimentare | baterie |
| Разъемы | USB Type-C |
| Material | plastic |
| Culoare | albastru |
| Greutate | 370 g |
| Dimensiuni (LxH) | 80x81x270 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007673785 |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon Hoco L24 Shine Blue sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.