| Tip | gaming(streaming) |
| Principiul de funcționare | electret |
| Construcție | de masa |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20-20000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Sensibilitate | -80 dB |
| Raport semnal/zgomot | 94 dB |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 90 dB |
| Buton de introducere | da |
| RGB iluminare | da |
| Alimentare | USB |
| Lungimea cablului | 1.8 m |
| Разъемы | USB |
| Material | metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 335 g |
| Greutatea brută | 1 kg |
| Producător | HyperX |
| Cod EAN | 197961186741 |









