| Tip | pentru camere |
| Principiul de funcționare | electret |
| Construcție | clamă |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20 - 20000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Sensibilitate | -40 dB |
| Lungimea cablului | 2 m |
| Разъемы | Jack 3.5 mm |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 18 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kaku |
| Cod EAN | 6921042122779 |









