| Tip | gaming(streaming) |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | de masa |
| Frecvență minimă | 70 Hz |
| Frecvență | 70-20000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Raport semnal/zgomot | 72 dB |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 117 dB |
| Buton de introducere | da |
| RGB iluminare | da |
| Alimentare | Type-C |
| Cablu | da |
| Lungimea cablului | 2 m |
| Разъемы | USB Type-C |
| Material | plastic |
| Culoare | gri |
| Greutate | 230 g |
| Dimensiuni (LxH) | 196x115x115 mm |
| Greutatea brută | 0.45 kg |
| Producător | Logitech |
| Cod EAN | 5099206114494 |









