| Sistema radio | da |
| Tip | pentru smartphone |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | clamă |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20 - 20000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | fără fir |
| Сanal radio | 2.4ГГц |
| Sensibilitate | -80 dB |
| Buton de introducere | da |
| Alimentare | baterie |
| Разъемы | USB Type-C |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 5.1 g |
| Dimensiuni (LxH) | 41х32х8 mm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Maono |









